yükleniyor

Yandex Reklamları


WooLge İle Reklam veren Tüm Herkese 100 TL Promosyon Hediyesi !

FORM DOLDURMAK IÇIN TIKLAYINIZ !

YAndex REKLAMLARI

Yandex reklam verme konusunda Woolge 'nin Türkiye'deki yetkili ve resmi "Lider" ajansı olduğumuzu biliyor musunuz?

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerindeki birçok marka, işletme, kurum, kuruluş ve kişilere de Yandex reklamları ile destek oluyoruz. Ürün yada hizmetlerinizi daha fazla ve doğru kişilere ulaştırıyoruz. Ürün ve hizmetiniz hakkında Yandex'te arayan potansiyel müşteriler reklamlarınızı tıklayıp sitenizi ziyaret ettikten sonra yada müşterileriniz sizi telefonla aradıktan sonra ücret öderseniz. Böylece sadece ürün yada hizmetiniz size Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödemiş ve bu durumda müşteri kazanmış olursunuz. Bu sayfanın biraz daha aşağısına inerseniz Yandex reklam formatları konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz.


Yandex Reklam Formatları

Özel alan

Özel alan, Yandex arama sonuçlarının üstünde yer alan reklamlardır. Bu alanda en fazla üç reklam yer alır. Bu bölümde yer alan reklamlar, maksimum tıklama almanızı sağlar.

Garantili Gösterimler

Garantili gösterim alanında dört reklam vardır. Genellikle garanti gösterim alanı arama sonuçlarının alt bölümde yer alıyor. Bazı durumlarda ise bu bölüm arama sonuçlarının sağında da yer alabilir.

Dinamik gösterimler

Garantili gösterimlere girmeyen reklamlar olup, diğer Yandex reklamverenlerin reklamlarıyla değişerek dinamik gösterimler alanında gösterilebilir.

Yandex Görüntülü Reklam

Belirli bir ilgi alanına sahip ziyaretçi kitlesini çekmek için en kullanışlı reklam yollarından biridir. Görüntülü arama reklamları Yandex sitesinde arama sonuçları sayfasında gösterilir.

Yandex Reklamları Hakkında Bilgilendirme

Yukarıda belirtilen Yandex reklam formatları ve açıklamaları için Yandex tarafından değişiklik yapılabilir yada değişiklik yapılmış olabilir. Güncel bilgi almak ve sektörünüze özel fırsatlardan sizi ücretsiz bilgilendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


-DÖNÜŞÜMLERİ ARTTIRIN

Google ve Yandex harita kaydı sayesinde kullanıcılar telefon ve navigasyon cihazları ve uygulamalar ile doğrudan yön tarifi alabilir, sizi arayabilir veya web sitenize yönlenebilir.


-Hatalı Bilgileri Düzeltelim

.Google ve Yandex haritalarda yer alan adres, telefon, web site veya konum bilgileriniz hatalı olabilir. Bu bilgilerin düzenlenmesini sağlayarak kullanıcıların doğrudan size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

.Google/Yandex harita kaydı ücretsiz değildir. Kurumsal firmalar için tek seferlik 200TL+KDV hizmet bedeli karşılığında yapılmaktadır.


"Bugün iyi bir başlangıç yapmak için sadece Bize Ulaşın"

Yandex'te reklam vermek için tek yapmanız gereken 0850 303 0 830 numaralı telefon üzerinden bizimle iletişime geçmek yada YANDEX REKLAM yazıp 0553 610 32 11'e SMS göndermektir. İster kredi/banka kartı isterseniz de banka havalesi ile reklam verebilirsiniz. Dilerseniz hemen aşağıdaki form üzerinden de bize ulaşabilir yada e-posta veya telefon üzerinden de bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.


MÜŞTERI HIZMETLERI

   0850 303 0 830

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.